XXL POWERING SATISFY - 8 KS

Kód: XXL-POWER-8
Neohodnotené
€22
Skladom

XXL Powering Satisfy kapsula obsahujúca iba rastlinné zložky je účinná pri liečbe erektilných problémov a zvyšovaní potencie. Obsahuje 100% prírodné zložky. Aktívne zložky vybrané so špeciálnou starostlivosťou sa absorbujú do 60-120 minút po užití a ich účinok začne užívateľ cítiť po danom časovom intervale vstrebania. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Zvyšovač potencie

XXL Powering je produkt na zvýšenie potencie pre mužov, ktorý obsahuje 100% prírodné zložky. Vďaka vynikajúcim zložkám dokážu znížiť problémy spôsobené stresom a zvýšiť duševnú a fyzickú výkonnosť. Môže tiež zlepšiť váš krvný obeh a stabilizovať funkcie centrálneho nervového systému. Komponenty kapsúl môžu zvýšiť prirodzenú hladinu testosterónu v tele. Aktívne zložky vybrané so špeciálnou starostlivosťou sa absorbujú do 60-120 minút po užití a ich účinok začne užívateľ cítiť po danom časovom intervale vstrebania. Pomocou kapsúl môžete prekonať erektilnú dysfunkciu. Formulované tak, aby neobsahovali žiadne chemikálie. Kapsuly XXL Power dokazujú svoju mimoriadnu účinnosť pri liečbe problémov súvisiacich s erekciou už takmer 2 roky. Tieto kapsule a ako všetky naše výrobky, odporúčame všetkým vekovým skupinám nad 18 rokov, ktoré chcú, aby ich erekcia bola vždy pripravená na milostný akt. Pri nepretržitom používaní sa posilňujú funkcie nadobličiek, ktoré sú centrom sexuálnej energie.
 
Používaním XXL Powering For Men bylinnej kapsuly na potenciu môžete zažiť tieto pozitívne zmeny:
 
• Pôsobí rýchlo – dokáže sa vstrebať do 60-120 minút
• Výsledkom môže byť rýchlejšia a trvalejšia erekcia
• Žiadne škodlivé vedľajšie účinky
• Môže spôsobiť zvýšenú sexuálnu túžbu
• Môže tiež ovplyvniť zvýšenie veľkosti penisu
• Môže sa užívať aj pri miernej konzumácii alkoholu
 
Akým zložkám vďačí XXL Powering Emperor 100% rastlinná kapsula na mužskú potenciu za svoju účinnosť pri liečbe erektilnej dysfunkcie a zvyšuje potenciu?
 
Zloženie:

Ženšen (Panax Ginseng),

Goji Berry (Lycium Chinesis),

Zlatý koreň (Rhodiola Rosea),

Škorica (Cortex Cinnamon)
 
POZOR:
Výrobok je určený pre mužov, preto sa jeho konzumácia neodporúča deťom do 18 rokov, ženám, ani osobám s vysokým krvným tlakom. Môže ovplyvniť hladinu cukru v krvi. Má adaptogénny účinok. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výživový doplnok nenahrádza vyváženú zmiešanú stravu a zdravý životný štýl. Chráňte pred svetlom a teplom.