O NÁS

Hľadáte dokonalý prípravok na zvýšenie potencie? Tak ste na správnom mieste! Produkty na mužskú potenciu sme vyberali starostlivo pre všetkých, ktorí chcú zo svojho výkonu vyťažiť maximum počas radostných chvíľ. 

Väčšina mužov nad 30 rokov už zažila erektilnú dysfunkciu, ktorá sa objavila v dôsledku stresujúceho životného prostredia, nesprávnej výživy, vysokej telesnej hmotnosti a nedostatočného sebavedomia. Naše príležitostné zvyšovače potencie na prírodnej báze a  tabletky na predčasnú ejakuláciu riešia problém v danej chvíli keď to najviac potrebujete. Najčastejšie za pomoci prírodných zložiek, vďaka čomu ide najčastejšie o zvyšovač potencie bez lekárskeho predpisu

Na ktoré bylinky v tomto prípade myslíme?

Maca (Lepidium meyeii):

Kôra macy peruánskej obsahuje alkaloidy, fytosteroly a glukozinoláty, vďaka čomu priaznivo pôsobí na sexuálne funkcie.Podľa súhrnu systematických prehľadov môže byť prírodným liekom na zlepšenie sexuálnych funkcií a zvýšenie sexuálnej túžby, čo súvisí aj s redukciou erektilných problémov.

Gotu Kola: (Centella Asiatica):

Gotu Kola obsahuje saponíny a môže byť dôležitou zložkou pri podpore zdravia. Gotu Kola (tigria tráva) sa často nazýva ako jedlo pre mozog. Gotu Kola prispieva k úľave od nervových ťažkostí, liečbe dýchacích ťažkostí, detoxikácii, ochrane srdca a ozdraveniu obehového systému.Gotu kola je mierny adaptogén, mierne antibakteriálny, antivírusový, protizápalový, anxiolytický a liečiteľ nervového systému.

Sibírsky ženšen: (Eleutherococcus Senticosus)

Znižuje poruchy krvného obehu, poruchy spánku, žalúdočné ťažkosti a únavu. Zlepšuje činnosť nervového systému a duševnú bdelosť. Znižuje krvný tlak a cholesterol v krvi. Je tiež veľmi prospešný pre mužov trpiacich erektilnou dysfunkciou.

Okrem vyššie uvedených ponúkame aj kvalitné CBD oleje značky Gold Herb, ktoré sú známe svojimi potenciálnymi terapeutickými účinkami, ktoré môžu zahŕňať úľavu od bolesti, zmiernenie úzkosti a depresie, podporu kvality spánku, znižovanie zápalov a podporu celkovej pohody.