NATURAL POWER FOR MEN - 6 KS

Kód: NATURAL-6KS
Novinka
Neohodnotené
€17,50
Skladom

Erektilná dysfunkcia, znížená sexuálna túžba? Zabudnite na vzniknuté problémy! Vyskúšajte kapsuly Natural Power For Men! Táto kapsula na potenciu od výrobcu bola vynájdená pre vás. Ak chcete byť v posteli sebavedomejší a chcete zapôsobiť na svojho partnera, vyskúšajte Natural Power For Men, prípravok na potenciu vyvinutý pre mužov obsahujúci 100% prírodné zložky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo je kapsula na potenciu Natural Power For Men s obsahom 100% prírodných zložiek taká účinná pri liečbe erektilnej dysfunkcie a pri zvýšení potencie?

Prípravok na zvýšenie potencie:

Natural Power je 100% prírodná kapsula. Vďaka správne vybraným rastlinným zložkám môžete jeho účinok pocítiť už po 30-40 minútach po užití, ich skvelý účinok môže trvať až 3 dni! Špeciálne rastlinné zložky kapsuly dokazujú svoju mimoriadnu účinnosť pri liečbe erektilnej dysfunkcie a zvýšenia potencie už viac ako 7 rokov. Prírodná kapsula na potenciu sa odporúča pre všetky vekové skupiny nad 18 rokov, ktoré chcú skutočne zmyselnú, divokú vášeň pri ich sexuálnych stretnutiach.

Používaním kapsuly Natural Power For Men môžete zažiť nasledujúce pozitívne zmeny:

  • Môžete mať tvrdšiu, stabilnejšiu a dlhšie trvajúcu erekciu
  • Jeho účinok môže trvať až 3 dni
  • Žiadne škodlivé vedľajšie účinky
  • Môžete si užiť plnohodnotnejší pohlavný styk
  • Očakáva sa intenzívnejší orgazmus
  • Môže sa užívať aj pri miernej konzumácii alkoholu

 

Upozornenie: Neodporúča sa osobám trpiacimi vysokým krvným tlakom a kardiovaskulárnymi ochoreniami. Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej stravy! Výrobok sa neodporúča osobám mladším ako 18 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom a tmavom mieste.

Dodatočné parametre

Kategória: ZVYŠOVAČ POTENCIE
Hmotnosť: 0.1 kg