GREEN SNAKE FORTE - 4KS

Kód: GSF-4
Neohodnotené
€11
Skladom

Ak nemáte problémy s erekciou, netrpíte žiadnou erektilnou dysfunkciou, no chcete si oživiť sexuálny život, potom by ste mali vyskúšať kapsuly na zvýšenie potencie Green Snake Forte 4ks. Dokáže zvýšiť vašu sexuálnu výkonnosť, aby ste sa mohli milovať s ešte väčšou oddanosťou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kapsuly na zvýšenie potencie Green Snake Forte

Je fakt a pravda, že veľa mužov v dnešnom svete bojuje s erektilnou dysfunkciou, a preto vyhľadávajú produkty na zvýšenie potencie, no sú samozrejme aj muži, ktorí problémy s erekciou nemajú, len chcú vyskúšať produkt zo zvedavosti, s ktorým môžu dosiahnuť ešte tvrdšiu erekciu, a tak sa z nich môžu stať ešte lepší milenci. Pomocou tohto produktu sa môžete stať takým milencom, o čom môže povedať len máloktorý muž. Telo bude schopné rýchlo reagovať na sexuálnu stimuláciu a ich erekcie môžu byť tvrdé. Psychicky aj fyzicky budete na tom oveľa lepšie. Môžete ženám ukázať, čo to znamená, keď muž naozaj uspokojí ženu v posteli.

Upozornenie: Neodporúča sa osobám trpiacimi vysokým krvným tlakom a kardiovaskulárnymi ochoreniami. Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej stravy! Výrobok sa neodporúča osobám mladším ako 18 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom a tmavom mieste.