TEN SHOT TEA - 10 KS

Kód: TEN-SHOT
Novinka
Neohodnotené
€36
Skladom

Čaj Ten Shot, je jeden z najsilnejších produktov na trhu, ktorý zvyšuje hladinu testosterónu - jeho účinky cítiť aj po 4 dňoch! Použitie je jednoduché, stačí 10-gramové vrecúško zamiešať vo vode a jeho fantastický účinok môžete aktívne pocítiť v priebehu cca 30-40 minút!

Detailné informácie

Podrobný popis

Čaj na zvýšenie potencie:

Ďalšie výhody čaju:

  • zlepšuje plodnosť
  • zlepšuje prietok krvi
  • zvyšuje hladinu testosterónu
  • výsledkom je silná a dlhotrvajúca erekcia!
  • Ako to funguje? Prečo budú užívatelia tohto čajú zdravší?

 

Zvyšuje hladinu testosterónu zvýšením hormónu uvoľňujúceho gonadotropín (GnRH), ktorý následne stimuluje produkciu LH a hormónu stimulujúceho folikuly (FSH). Okrem úlohy pri budovaní svalov, plodnosti a zvyšovaní libida má testosterón pozitívny vplyv na činnosť kostnej drene (tvorbu červených krviniek) a imunitný systém. 10shots čaj je zdravý doplnok výživy, ktorý pozostáva zo zmesi / extrakt /šiestich rastlín – Maca, Tribulus Terrestris, Kyselina citrónová, Citrón, Polyfenoly z čaju a  Muškátový oriešok. Čistí vnútorné orgány, zlepšuje krvný obeh, odstraňuje toxíny a vyrovnáva hormonálny systém. Svojou neuveriteľnou funkčnosťou tiež pomáha zvyšovať sexuálnu silu človeka.

 

Upozornenie: Neodporúča sa osobám trpiacimi vysokým krvným tlakom a kardiovaskulárnymi ochoreniami. Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej stravy! Výrobok sa neodporúča osobám mladším ako 18 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom a tmavom mieste.

Dodatočné parametre

Kategória: ZVYŠOVAČ POTENCIE
Hmotnosť: 0.1 kg