SUPERHERO - 6 KS

Kód: SUP-6KS
Novinka
Neohodnotené
€17,50
Skladom

Staňte sa superhrdinom v posteli už v priebehu 30 minút! Zvýšte svoju sexuálnu výkonnosť za pomoci tabletiek SUPERHERO a objavte ich ďalšie výhody, ktoré vyriešia nie len vaše sexuálne problémy, ale aj psychické či fyzické. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Posilňovač potencie pre mužov: 

Zvyšuje pracovný výkon a výkonnosť a vytrvalosť športovcov. Pôsobí antistresovo a antidepresívne. Aktívne zložky rosovin a salidrozid zvyšujú hladinu serotonínu a dopamínu v mozgu, čím znižujú depresiu, ako aj znižujú hladinu kortizolu a glukokortikoidov a udržiavajú ich na zdravej úrovni. Môže normalizovať abnormálny srdcový tep, eliminovať lokálnu anémiu a má tiež analgetický účinok. Môže tiež zlepšiť duševné a kognitívne funkcie. Môže zvýšiť prívod krvi do mozgu a svalov. Môže mať dobrý vplyv aj na výkonnosť športovcov a podporuje aj anabolizmus. Môže zlepšiť sexuálne funkcie a byť účinný pri liečbe sexuálnych problémov u žien aj mužov. Môže poskytnúť obzvlášť silnú antioxidačnú ochranu na bunkovej úrovni. Ako sami môžeme vidieť, akým skvelým produktom je kapsula Super Hero čo môže ďakovať svojim špeciálným aktívným zložkám. S občasným alebo pravidelným príjmom sa môžete nielen zbaviť problémov s erekciou, ale sa aj stať zdravšími.

 

Pomocou kapsuly Superhero môžete zažiť nasledujúce pozitívne zmeny:

• Svoj účinok dokáže uplatniť v krátkom čase – aj v priebehu 30-40 minút.
• Jeho účinok na zvýšenie potencie môže trvať niekoľko dní.
• Môže zvýšiť vašu sexuálnu výkonnosť.
• Použitie môže spôsobiť erekciu tvrdú ako kameň.
• Môžete dokonca zažiť niekoľko orgazmov denne.
• Dá sa užiť aj pri minimálnej konzumácii alkoholu.

Rastlinné zloženie

Maca extrakt (Lepidium Meyenii)

Gotu Kola extrakt (Centella Asiatica)

Panax Ginseng extrakt

Rhodiola Rosea extrakt (Lignum modum)

 

Upozornenie: Neodporúča sa osobám trpiacimi vysokým krvným tlakom a kardiovaskulárnymi ochoreniami. Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej stravy! Výrobok sa neodporúča osobám mladším ako 18 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom a tmavom mieste.

Dodatočné parametre

Kategória: ZVYŠOVAČ POTENCIE
Hmotnosť: 0.1 kg