RED ONE PLUS FOR MEN - 2 KS

Kód: RED-2KS
Novinka
Neohodnotené
€10
Skladom

Red One je svojim zložením 100% prírodný produkt na mužskú potenciu, ktorý nebol vyvinutý len pre mužov, ktorí zaznamenali známky erektilnej dysfunkcie alebo impotencie. Vďaka svojmu bylinnému zloženiu, ktoré je účinné najmä pri erektilnej dysfunkcii, sa do 30-45 minút po užití vstrebe a začne pôsobiť. Aktívne zložky v kapsulách sú schopné cirkulovať v tele niekoľko dní, v lepšom prípade až 72 hodín, čím poskytujú účinok zvyšujúci potenciu!

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Produkt na zvýšenie potencie:

Prečo je vlastne kapsula Red One Plus s obsahom 100% prírodných účinných látok taká účinná pri liečbe erektilných problémov a zvyšovaní potencie?

Kapsula je vyrobená len z tých najkvalitnejších rastlinných zložiek, vďaka čomu môže vaše telo po použití kapsúl bleskovo reagovať. Kapsuly vyrobené pre mužov už od roku 2015 dokazujú svoju účinnosť pri liečbe erektilnej dysfunkcie a impotencie. Red One Plus je vyrobený len a výhradne z prírodných rastlín, preto kapsuly odporúčame všetkým vekovým kategóriám nad 18 rokov, ktoré si chcú zlepšiť sexuálny život. RedOne vám môže dať novú silu, aby ste svojmu milovanému poskytli nový druh sexuálneho výkonu, aký ste nikdy predtým necítili. Užívaním kapsúl je možné posilniť aj funkcie nadobličiek, ktoré sú tiež považované za centrum sexuálnej energie.

Používaním Red One Plus môžete zažiť nasledujúce pozitívne zmeny:

  • Takmer okamžitý účinok, do 30-45 minút od užitia
  • Jeho účinok môže trvať až 72 hodín
  • Žiadne vedľajšie účinky
  • Silná erekcia
  • Zvyšuje sexuálnu výkonnosť
  • Rýchlo oživujúca, pretrvávajúca erekcia

Upozornenie: Neodporúča sa osobám trpiacimi vysokým krvným tlakom a kardiovaskulárnymi ochoreniami. Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej stravy! Výrobok sa neodporúča osobám mladším ako 18 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom a tmavom mieste.

Dodatočné parametre

Kategória: ZVYŠOVAČ POTENCIE
Hmotnosť: 0.1 kg