MY TOOL - 4 KS

Kód: MYT-4
Neohodnotené
€12
Skladom

Nová kapsula My Tool zvyšujúca potenciu a produkciu testosterónu, pomocou ktorej môžete zvýšiť produkciu testosterónu, zlepšiť erekciu a zbaviť sa erektilnej dysfunkcie. Nepatrite k mužom, ktorí majú nízku hladinu testosterónu. S užívaním kapsúl na zvýšenie testosterónu môže byť vaše telo vo výbušnej forme nielen občas, ale pri pravidelnom užívaní dokonca nepretržite. Kapsuly síce nie je potrebné užívať pravidelne, pretože ide v podstate len o príležitostný posilňovač potencie, no ak sa pre tento prípravok rozhodnete a budete ho užívať 2-3x týždenne, môže mať na váš organizmus len priaznivý vplyv.

Detailné informácie

Podrobný popis

Príležitostný posilňovač potencie MY TOOL

Nízke libido? Slabá potencia alebo úplne chýbajúca erekcia? Znepríjemňujú vám pravidelne sa vyskytujúce erektilné dysfunkcie a problémy s erekciou každodenný život? Okrem toho ani množstvo a kvalita spermií nie je uspokojivá? Riešením môže byť príležitostný posilňovač potencie MY TOOL

Ak už máte po štyridsiatke, je tiež možné, že tieto problémy už môžu naznačovať mužský klimax. Normálne hladiny hormónov sa menia a to môže výrazne ovplyvniť fungovanie mužského tela. Fyzické príznaky hormonálnych zmien môžu zahŕňať nižšiu produkciu testosterónu. V dôsledku toho bohužiaľ musíte čeliť nielen nízkej produkcii testosterónu, ale aj zhoršeniu koncentrácie a nižšiemu libidu. V dôsledku mužského ,, klimaxu ,, a poklesu hladiny testosterónu môžete byť depresívnejší, rozlietanejší a unavenejší. V dôsledku nízkej produkcie testosterónu a v dôsledku toho, nízkej sexuálnej túžby sa u vás môžu objaviť aj problémy s erekciou a problémy s erekciou.

To však nie je všetko, pretože pokles hladiny hormónu pod normálnu úroveň spôsobuje zhoršenie kostnej zásoby, rednutie kostí, takže sa môže zvýšiť aj riziko zlomenín kostí. Nízka produkcia testosterónu môže mať negatívny vplyv nielen na pohlavný styk, ale aj na plodnosť. Pretože, ako viete, počet spermií môže byť nižší kvôli nižšej hladine testosterónu, a tým sa môže znížiť schopnosť mať deti. V mnohých prípadoch to môže byť spôsobené neschopnosťou niektorých párov splodiť potomstvo. Ak ale ešte nie ste v tomto veku, no máte stále nízku hladinu testosterónu, žiaľ, ani sa niet čomu čudovať, keďže strava, nadváha, fajčenie a mnohé iné rizikové faktory majú negatívny vplyv na erekciu a produkciu testosterónu.  

Upozornenie: Neodporúča sa osobám trpiacimi vysokým krvným tlakom a kardiovaskulárnymi ochoreniami. Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej stravy! Výrobok sa neodporúča osobám mladším ako 18 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom a tmavom mieste.