MARATON FORTE - 6 KS

Kód: MAR-6
Novinka
Neohodnotené
€17,50
Skladom

Kapsuly Maraton Forte obsahujú veľmi vysokú rastlinnú aktívnu zložku. Vďaka špeciálne vybraným bylinkám môžete pomocou kapsúl rýchlejšie dosiahnuť tvrdú erekciu a udržať si ju po dlhší čas. Po vyskúšaní týchto kapsúl už nemusíte hľadať medzi produktmi pochybného pôvodu a s pochybným zložením. Kapsula obsahuje všetky bylinné aktívne zložky, ktoré vám môžu pomôcť prekonať erektilnú dysfunkciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživový doplnok na zvýšenie potencie:

Ak vezmeme do úvahy liečivé bylinky, ktoré obsahuje táto kvalitná kapsula, tak ako prvú bylinku by sme spomenuli známy a často počúvaný sibírsky ženšen, o ktorom mnohé štúdie tvrdia, že podporuje zvýšenie potencie. Preto sa táto bylinka nachádza v toľkých kapsúl na podporu potencie. Výťažok z byliny maca je považovaný za skutočnú energetickú bombu. U mužov dokáže zlepšiť plodnosť, priaznivo vplývať na libido, liečiť impotenciu, posilniť imunitný systém, znížiť chronickú únavu.
Jeho ďalšou zložkou je dobre známy výťažok saw palmetto, ktoré môže pomôcť udržať zdravú prostatu, zvýšiť libido a zlepšiť zdravé fungovanie mužského pohlavného orgánu. V neposlednom rade táto kapsula obsahuje aj cesnak.  

Používaním kapsuly Maraton môžete pocítiť nasledujúce pozitívne zmeny:


• Rýchly účinok –v priebehu 30-45 minút
• Jeho účinok na zvýšenie potencie vám môže trvať až 48 hodín
• Môže zlepšiť vašu sexuálnu výdrž
• Obsahuje prírodné zložky, takže jeho užívanie je bez vedľajších účinkov
• Môže mať upokojujúci účinok na váš nervový systém
• Môžete ho užiť aj pri miernej konzumácii alkoholu

Upozornenie: Neodporúča sa osobám trpiacimi vysokým krvným tlakom a kardiovaskulárnymi ochoreniami. Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej stravy! Výrobok sa neodporúča osobám mladším ako 18 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom a tmavom mieste.

Dodatočné parametre

Kategória: ZVYŠOVAČ POTENCIE
Hmotnosť: 0.1 kg