INFINITY - 4KS

Kód: INF-4
Neohodnotené
€12
Skladom

Prečo sú kapsule Infinity také účinné pri slabej erekcii a erektilnej dysfunkcii? Výživový doplnok Infinity totiž obsahuje spojenie piatich prírodných zložiek, ktoré sa postarajú nie len lepší výkon v posteli ale aj o zdravú hladinu cholesterolu v krvi a psychickú pohodu. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

INFINITY výživový doplnok – kapsule na zvýšenie potencie:

Kapsula výživového doplnku obsahujúca rastlinné zložky obsahuje iba kontrolované aktívne zložky, ktoré boli starostlivo vybrané vývojármi kapsúl. Jednou z najväčších účinných látok je extrakt z koreňa ázijského ženšenu, známy už z mnohých iných posilňovačov potencie. Jej známe účinky sú nasledovné – bylinka predchádzajúca chorobám a zvyšujúca výkonnosť. Je všeobecne známy svojimi účinkami na posilnenie imunitného systému, zvýšenie mentálnej výkonnosti, ochranu srdca a zníženie stresu. Ďalšou dôležitou ingredienciou je čierne korenie. Klinické experimenty tiež dokazujú, že prítomnosť bioperínu v tráviacom systéme umožňuje zvýšené vstrebávanie ďalších živín. Jeho treťou dôležitou zložkou je L-arginín, má priaznivý účinok na fyzickú a psychickú výkonnosť. Muira puama, známa aj ako „strom plodnosti“, má pozitívny vplyv na libido. Omega 3 zmierňuje hladinu cholesterolu v krvi, čím znižuje riziko aterosklerózy a srdcového infarktu.  

Používaním kapsuly na zvýšenie potencie Infinity pocítite nasledujúce pozitívne zmeny:


• Môže znížiť nepohodlie spôsobené problémami s erekciou
• Môže zvýšiť duševnú a fyzickú výkonnosť
• Počas používania môžete dosiahnuť silnejšiu erekciu
• Účinok na zvýšenie potencie môže trvať niekoľko dní
• Môže sa zvýšiť sexuálna túžba a sexuálna aktivita
• Výrobok neobsahuje žiadne tajné alebo zakázané zložky

Zloženie 100% prírodné:

Prášok z koreňa ázijského ženšenu

Bioperin-čierne korenie

L-Arginín

Muira Puama

Omega-3.

 

Upozornenie: Neodporúča sa osobám trpiacimi vysokým krvným tlakom a kardiovaskulárnymi ochoreniami. Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej stravy! Výrobok sa neodporúča osobám mladším ako 18 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom a tmavom mieste.